چهارشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۶
Wednesday, 20 September , 2017
منتشر شده در شهریور ۱۰, ۱۳۹۴

معرفی شرکت:

شرکت پاسارگاد فرتاک آریان (سهامی خاص) شماره ثبت ۴۲۴۰۵۸ به عنوان شرکت خدمات بازرگانی و تأمین کالای مورد نیاز هلدینگ فناپ و گروه مالی پاسارگاد در سال ۱۳۹۱تأسیس گردید و با جذب نیروهای مجرب و متخصص در حوزه های پرداخت الکترونیک،شبکه ورایانه فعالیت خود را گسترش داد و اکنون به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در ارائه راه حل های جامع در صنعت فناوری اطلاعات به فعالیت خود ادامه می دهد.

ایجاد بسترهای لازم جهت انجام خدمات بازرگانی عمده و خرد ازمهمترین مأموریتهای این شرکت محسوب می گردد.
سرمایه ثبتی: ۱۰ میلیارد ریال
تعداد پرسنل اولیه: ۵۱ نفر

 

ارکان جهت ساز شرکت پاسارگاد فرتاک آریان

۱٫۱    چشم‏ اندازها
شرکت فرتاک در افق چشم انداز های خود در سال ۱۴۰۰ یکی از ۵ شرکت برتر مطرح کشور در حوزه تأمین و راه اندازی تجهیزات حوزه پرداخت هوشمند است و از جمله شرکت های نوآور در این حوزه می باشد. بر اساس طبقه بندی رسمی، این شرکت از منظر درآمد و فروش جزء ۳۰۰ شرکت برتر ایران می باشد.

۱٫۲    ماموریت ها
شرکت پاسارگاد فرتاک آریان با تکیه بر آینده نگری، شناخت عمیق بازار و تعهد به نوآوری مامور به مهندسی، تأمین و پیاده سازی تجهیزات پرداخت هوشمند جهت تسهیل تراکنشهای آنلاین و آفلاین، خرد و کلان، ریالی و ارزی، داخلی و خارجی، فردی و سازمانی است.
این شرکت فراهم نمودن تجهیزات مناسب در حوزه زیرساخت شبکه، ذخیره سازی و پردازش اطلاعات را رسالت دیگر خود می داند. همچنین تا هنگامی که گروه مالی پاسارگاد نیاز به خدمات بازرگانی در حوزه فناوری اطلاعات داشته باشد، این امر به عنوان مأموریتی برای شرکت شناخته می شود.

 

چارت سازمانی

chart